RU UA EN

Сервіс замовлення послуг

Сервіс пошуку фахівців і замовлення послуг онлайн

Популярні професії
КАТЕГОРІЇ
Хочете зустрітися з професіоналами своєї справи?
Їх ви знайдете серед наступних категорій
Професії, пов'язані з подорожами
Не можете знайти цікавого Вам майстра?
Зробіть запит і ми з Вами зв'яжемося
Або скористайтеся пошуком
Як це працює
Кілька простих кроків і ви зможете оцінити роботу сервісу
1
Оберіть
категорію
2
Виберіть
виконавця
3
Складіть (заповніть) заявку
4
Прийміть
роботу
або перейдіть до пошуку прямо зараз і знайдіть фахівця за лічені хвилини
Про INEED
Кращі майстри країни представлені на нашому сервісі, переконайтеся в цьому самі.
Ми всі з вами регулярно шукаємо: або виконавця для виконання певної роботи, або ж замовника на власні послуги. І витрачаємо на це багато часу і сил! Звичайні інтернет-пошуковики, стандартні онлайн-майданчики оголошень, всіляка реклама в мережі або оффлайн - все це працює, але вимагає до себе багато уваги, Ви так не думаєте? Ми це знаємо! Саме тому ми створили і запустили у 2017 році сервіс замовлення послуг ineed. Ми впевнені: завдяки йому ваші пошуки як фахівців для потрібних побутових або корпоративних робіт, так і клієнтів для свого бізнесу будуть зручніше і швидше! Як це можливо?
Детальніше
7837 Користувачів
98485 Успішних угод
9537 Перевірених відгуків
ОСТАННІ ВІДГУКИ
Що кажуть користувачі сервісу
Почніть використовувати послуги сервісу і залиште свій відгук
ЧОМУ INEED
Хтось може поспішити сказати, що схожі сервіси в Україні вже існують. Але ми переконаємо вас: з Ineed у вас буде маса переваг. Найважливіші з них такі.
  • Економія часу. У нас на сайті є все необхідне: великий вибір категорій послуг або товарів, безліч виконавців і замовників по всій країні, порівняння цін і якості, «швидкі угоди» і т.п. - і все це в вашому особистому кабінеті. Тому з нами ви витрачаєте менше часу.
  • Максимум зручності. Звертатися з нашим сайтом комфортно для обох сторін. Логічний зрозумілий інтерфейс, швидкий пошук, легка реєстрація, функціональний особистий кабінет і уважна служба підтримки - ми приділили увагу всьому, щоб працювати з Ineed вам було приємно.
  • Справжня вигода. Ми хочемо, щоб замовники економили свої гроші, а виконавці - гідно заробляли. Тому у нас розумна сервісна комісія. Саме завдяки їй ціни на послуги привабливі, а витрати на залучення клієнтів нижче, ніж через звичну рекламу.
Хоча навіщо багато слів і обіцянок? Просто спробуйте самі сервіс замовлення послуг INEED - і ви швидко оціните для себе всі його плюси. Незалежно від того, що ви сьогодні шукаєте: виконавця або замовника!