RU UA EN

Про проект

Ми всі з вами регулярно шукаємо: або виконавця для виконання певної роботи, або ж замовника на власні послуги. І витрачаємо на це багато часу і сил! Звичайні інтернет-пошуковики, стандартні онлайн-майданчики оголошень, всіляка реклама в мережі або оффлайн - все це працює, але вимагає до себе багато уваги, Ви так не думаєте? Ми це знаємо! Саме тому ми створили і запустили у 2017 році сервіс замовлення послуг ineed. Ми впевнені: завдяки йому ваші пошуки як фахівців для потрібних побутових або корпоративних робіт, так і клієнтів для свого бізнесу будуть зручніше і швидше! Як це можливо?

Як працює ineed?

Принцип організації сервісу пошуку фахівців ineed дуже простий. Людина, якій необхідний майстер по ремонту побутової техніки, досвідчений масажист або, припустимо, дизайнер для розробки візиток, заходить на наш сайт - і за лічені хвилини знаходить в нашій базі виконавця в потрібному регіоні з відповідними саме йому умовами надання необхідних послуг. Залишається зв'язатися з ним через сайт і домовитися про бажану дату і місце - елементарно, конфіденційно і абсолютно безпечно з оплати!

Чому вам варто вибрати ineed?

Хтось може поспішити сказати, що схожі сервіси в Україні вже існують. Але ми переконаємо вас: з ineed у вас буде маса переваг. Найважливіші з них такі:

  • Великий вибір. Хоча наш проект ще молодий, ми залучили до нього по Україні тисячі виконавців і замовників найрізноманітніших категорій: від будівельних робіт до рекламних послуг, від комп'ютерної допомоги до догляду за домашніми вихованцями. Знайти те, що треба вам, не складе труднощів!
  • Максимум зручності. Звертатися з нашим сайтом комфортно для обох сторін. Логічний зрозумілий інтерфейс, швидкий пошук, легка реєстрація, функціональний особистий кабінет і уважна служба підтримки - ми приділили увагу всьому, щоб працювати з ineed вам було приємно.
  • Справжня вигода. Ми хочемо, щоб замовники економили свої гроші, а виконавці - гідно заробляли з нами. Тому у нас мінімальна сервісна комісія. Саме завдяки їй ціни на послуги привабливі, а витрати на залучення клієнтів нижче, ніж через звичну рекламу.

Хоча навіщо багато слів і обіцянок? Просто спробуйте самі сервіс ineed - і ви швидко оціните для себе всі його плюси. Незалежно від того, що ви сьогодні шукаєте: виконавця або замовника!