RU UA EN

Вопросы и ответы

Як замовити послугу

1. Для пошуку Виконавця і замовлення Послуги попередньо треба зареєструватися. Для цього переходимо на посилання "як зареєструватися" або шляхом натискання кнопки "Реєстрація" у верхній частині сторінки. Вносимо свої дані і, за згодою з умовами користування Сайтом, натискаємо Створити рахунок. Після цього Вам необхідно підтвердити реєстрацію. Отримавши листа підтвердження на e-mail, завершуємо реєстрацію. Також зареєструватися можна за допомогою соц.сетей «Facebook» і «+ Google».

 

2.Определяем в тому, який саме вид послуг Ви хотіли б отримати. Після вибору послуг / категорії Ви переходите на сторінку пошуку Фахівців на карті Google. Тут відображаються точки Фахівців, відповідні пошуку.

 

3. Шукаємо відповідного виконавця. Зробити це Ви можете легко, скориставшись зручною формою пошуку або пошуком по категоріях нижче. Натиснувши на точку Фахівця на карті Google, можна побачити картку Фахівця і при необхідності перейти на сторінку Фахівця, ознайомитися з інформацією про послуги, графіку робіт, вартості і зробити замовлення.

 

4. Після заповнення замовлення та оплати Ваш запит відправиться до Фахівця для підтвердження замовлення. Після підтвердження замовлення Спеціалістом Ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті і за допомогою sms.

Як реєструватися

Для того, щоб повноцінно використовувати можливості сайту ineed, тобто, замовити послугу або стати виконавцем, необхідно зареєструватися. Для цього натискаємо на кнопку "Реєстрація" у верхній частині сторінки. Вносимо свої дані і, за згодою з умовами користування Сайтом, натискаємо Створити рахунок. Після цього Вам необхідно підтвердити реєстрацію. Отримавши листа підтвердження на e-mail, завершуємо реєстрацію. Також зареєструватися можна за допомогою соц.сетей «Facebook» і «+ Google».
Після цього реєстрація завершена і Ви можете увійти на сайт використовуючи e-mail і пароль.

У Вашому особистому кабінеті можливо коригувати свої дані: змінювати ім'я, прізвище, номер телефону, додавати послуги, опис до них, додавати професію, змінювати свій графік роботи і т.д ..

Як стати фахівцем

1. Для того що б стати Виконавцем необхідно зареєструватися. Скористайтеся кнопкою "Реєстрація" у верхній частині сторінки. Отримавши листа підтвердження на e-mail, завершуємо реєстрацію. Також зареєструватися можна за допомогою соц.сетей «Facebook» і «+ Google» .- При реєстрації просимо заповнювати графіка роботи. Дана інформація важлива при замовленні послуг.
В особистому кабінеті можливо коригувати свої дані: додавати послуги, опис до них, додавати професію, змінювати свій графік роботи і т.д ..

 

2. Вам, як Фахівцю, буде надано список напрямків діяльності, визначившись і вибравши свій вигляд, Ви зможете вибрати декілька професій, які будуть закріплені в Вашій картці. До кожної професії можна буде додати опис наданої послуги, призначити ціну, додати фотографії виконаних робіт та ін.

 

3. Тепер необхідно поповнити рахунок на суму, що перераховується Компанії за використання Сервісу після укладення угоди між Замовником та Фахівцем. Після кожної операції дана сума повинна бути перерахована на ваш рахунок для робочого стану картки Фахівця.

 

4. Під час отримання запиту від замовника, Ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті і за допомогою sms. Переглянувши вимоги замовника можливо підтвердити замовлення або відмовитися від нього. При підтвердженні Вами замовлення, угода укладена і замовник отримає повідомлення.