RU UA EN

Як стати фахівцем

1. Для того що б стати Виконавцем необхідно зареєструватися. Скористайтеся кнопкою "Реєстрація" у верхній частині сторінки. Отримавши листа підтвердження на e-mail, завершуємо реєстрацію. Також зареєструватися можна за допомогою соц.сетей «Facebook» і «+ Google» .- При реєстрації просимо заповнювати графіка роботи. Дана інформація важлива при замовленні послуг.
В особистому кабінеті можливо коригувати свої дані: додавати послуги, опис до них, додавати професію, змінювати свій графік роботи і т.д ..

2. Вам, як Фахівцю, буде надано список напрямків діяльності, визначившись і вибравши свій вигляд, Ви зможете вибрати декілька професій, які будуть закріплені в Вашій картці. До кожної професії можна буде додати опис наданої послуги, призначити ціну, додати фотографії виконаних робіт та ін.

3. Тепер необхідно поповнити рахунок на суму, що перераховується Компанії за використання Сервісу після укладення угоди між Замовником та Фахівцем. Після кожної операції дана сума повинна бути перерахована на ваш рахунок для робочого стану картки Фахівця.

4. Під час отримання запиту від замовника, Ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті і за допомогою sms. Переглянувши вимоги замовника можливо підтвердити замовлення або відмовитися від нього. При підтвердженні Вами замовлення, угода укладена і замовник отримає повідомлення.