RU UA EN

Як замовити послугу

1. Для пошуку Виконавця і замовлення Послуги попередньо треба зареєструватися. Для цього переходимо на посилання "як зареєструватися" або шляхом натискання кнопки "Реєстрація" у верхній частині сторінки. Вносимо свої дані і, за згодою з умовами користування Сайтом, натискаємо Створити рахунок. Після цього Вам необхідно підтвердити реєстрацію. Отримавши листа підтвердження на e-mail, завершуємо реєстрацію. Також зареєструватися можна за допомогою соц.сетей «Facebook» і «+ Google».

2.Определяем в тому, який саме вид послуг Ви хотіли б отримати. Після вибору послуг / категорії Ви переходите на сторінку пошуку Фахівців на карті Google. Тут відображаються точки Фахівців, відповідні пошуку.

3. Шукаємо відповідного виконавця. Зробити це Ви можете легко, скориставшись зручною формою пошуку або пошуком по категоріях нижче. Натиснувши на точку Фахівця на карті Google, можна побачити картку Фахівця і при необхідності перейти на сторінку Фахівця, ознайомитися з інформацією про послуги, графіку робіт, вартості і зробити замовлення.

4. Після заповнення замовлення та оплати Ваш запит відправиться до Фахівця для підтвердження замовлення. Після підтвердження замовлення Спеціалістом Ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті і за допомогою sms.